Pejë: Burgoset pasi merr veturën në “Rent a Car” dhe nuk e kthen

0

Në Pejë është arrestuar një person për shkak se ka marrë veturën me qira në shfrytëzim nga një firmë dhe nuk e ka kthyer. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se ky person lëre që nuk e ka kthyer veturën që e ka marrë me qira por atë ja ka dhënë dikujt tjetër në shfrytëzim. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here