PDK-ja bëhet me degë të saj në Itali

0

Partia Demokratike e Kosvës është bërë me degë të saj edhe në Itali. Kryetar i degës është zgjedhur Fitim Çeku, ndërsa sekretar Xhavit Zenelaj. Këtë e ka bërë të ditur vetë krytetari i degës, Fitim Çeku. “Mërgimtarët që janë në Itali dhe kanë dëshirë që të antarësohen në PDK, mund të na shkruajnë”, ka shkruar Çeku në llogarinë e tij në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here