Pasi e shohin policinë lënë një kallashnikov dhe ikin

0

Në “Ulpianë” të Prishtinës mbrëmë rreth orës 22:00 një njësit patrullues i Policisë së Kosovës ka raportuar se disa persona të panjohur afër lokaleve të “Lesna” me të vërejtur njësinë policore kanë ikur. Në vendin ku ishin të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një armë AK47. Nuk raportohet për të arrestuar .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here