Pas takimit: Gruevski thotë se nuk e ka në plan të japë dorëheqje (video)

0

Pas takimit të liderëve, lideri i VMRO-DPMNE dhe kryeministri Nikolla Gruevski tha për media se kanë biseduar dhe kanë rënë dakord që të mos ketë protesta të dhunshme, transmeton TetovaSot.

Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve pas të gjitha incizimeve e ka në plan të japë dorëheqjen, Gruevski ishte i qartë dhe se ai nuk kishte në plan të japë dorëheqjen dhe nuk mund prognozoje nëse takimi do të vazhdojë të hënën dhe do të jetë i suksesshëm.

Gruevski nuk deshi të vazhdojë për t’iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve dhe ai është larguar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here