Pas sherrit me Majlindën, Majk bën veprimin e adhurueshëm për djalin

0

Sherri mes reperit shumë të pëlqyer nga publiku, Majk me ish-partneren e tij, Majlinda Zekën bëri bujë në media. Majk deklaroi se Majlinda nuk e lejonte ta takonte djalin e tyre Roan. Ajo e mohoi këtë dhe e akuzoi reperin se nuk kujdesej për djalin.

Në fillim të këtij viti dyshja i dhanë fund sherrit dhe Roan po qëndron prej disa ditësh me të atin.

Majk po poston shpesh foto e video me të birin dhe video e fundit është e adhurueshme.

Reperi shfaqet duke luajtur me Roanin dhe shkruan se do ta shohë më lart se veten.

“Pe msoj me fluturu, se babi ka qef met pa ma nalt se veten, Roan lumturi”, shkruan Majk.
b

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here