Pas “Ballistit”, Zajmina Vasjari shihet si kërcënim për ndeshjen Shqipëri-Serbi

0

Pas Ismail Morinës, Zajmina Vasjari është cilësuar si e rrezikshme për ndeshjen e nesërme Shqipëri-Serbi. Kështu e quan media serbe “Kurir”, këngëtaren 29-vjeçare, pasi zbuloi profilin në “Instagram” dhe hobin e saj për të ndjekur futboll.

“Vajza tërheqëse shqiptare, Zajmina Vasjari, me krenari ka treguar në “Instagram” se mori biletën për ndeshjen e ekipeve të futbollit të Shqipërisë dhe të Serbisë në Elbasan.

“Miss Albania” në vitin 2002, e cila i ngjan serbes Soraji Vuçeliç, është një tifoze e futbollit dhe e padurueshme për ndeshjen kualifikuese për në Kampionatin Evropian”, shkruan media serbe “Kurir”.

“Mezi pres që të fillojë ndeshja dhe të fitojmë kundër Serbisë”, shrkuan Zajmina në foton e publikuar.

kurir-620x507

zajmina-vasjari-foto-instagram-1444097430-755737

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here