Partesh: Dy serb e vjedhin kishën

0

Në Pasjan të Parteshit janë arrestuar dy serbë, pasi ekziston dyshimi i bazuar se me forcë kanë depërtuar në objektin ndihmës të kishës dhe nga kasaforta kanë vjedhur rreth 2000 din (rreth 180 euro). Policia e Kosovës ka njoftuar sot se me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here