Papritmas i bie predha në banesë

0

Një qytetar nga Prishtina ka njoftuar se në banesën e tij papritmas kishte rënë një predhë. Pas ekzaminimit të vendit të ngjarjes është identifikuar drejtimi nga ka ardhur predha dhe gjatë bastisjes në pronën e personit nga ka shkuar predha është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë e llojit Zastava me 7 fishekë të kalibrit 7.65mm, ndërsa në ballkon është gjetur një gëzhojë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here