Pamje nga vizita e dy kryeministrave në mesin e të lënduarëve të Kosovës në Sllavonski Brod

0

Siç kemi raportuar tashmë, Kryeministri Plenkoviq dhe Kryeministri i Kosovës Kurti vizituan të plagosurit në Spitalin e Përgjithshëm Slavonski Brod.

Pas kësaj, Plenkoviq dhe Kurti u drejtuan për në Pansionin Antonio, ku u vendosën katërmbëdhjetë të mbijetuar dhe të padëmtuar nga aksidenti i tmerrshëm i trafikut këtë mëngjes.

Ne kemi mësuar se Kryeministri i Kosovës do të qëndrojë nesër në Slavonski Brod dhe do të jetë me të plagosurit dhe familjet e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here