Pamje lufte në zemër të Sarandës, momenti kur plagoset biznesmeni i njohur

0

Ka dalë video e sulmit ndaj biznesmenit Spiro Iljadhi, në Sarandë.

Në videon dëgjohen të shtënat me breshëri armësh, ku mbeti i plagosur biznesmeni Iljadhi, i cili ndodhet në spital në kryeqytet, si dhe një turist i huaj.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të së dielës.

Ndërsa një ditë më vonë biznesmenit tentuan t’i djegin me benzinë edhe lokalin, që ai ka në Sarandë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here