Pacolli: Shpend Ahmeti merr pjesë në protesta ku rrënohet qyteti që ai udhëheq, absurde

0

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se është absurd se si Shpend Ahmeti merr pjesë në protesta ku rrënohet qyteti që ai udhëheq. Ai ka folur për RTK-në.

“Gjykata Kushtetuese ka lëshuar vendime jo dinjitoze që kanë krijuar konfuzion të paparë, gjegjësisht kanë dëmtuar qytetarin e Kosovës”, ka thënë Pacolli.
“Kryetari i Prishtinës merr pjesë në protesta dhe aty rrënohet prona e qytetit ku ai është kryetar i saj”, ka thënë lideri i AKR-së.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here