Oriola tërheqë vëmendje

0

Oriola Marashi është një nga vajzat më tërheqëse të showbizit shqiptar, si dhe një modele e kërkuar nga shumë kompani veshjesh.

Bukuroshja momentalisht është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda, pjesë e kombëtares shqiptare më parë, dhe nga sa flitet e shkruhet gjërat mes tyre janë serioze.

Oriola, sic ndodh zakonisht, poston foto në rrjetet sociale dhe sigurisht komentet pozitive dhe komplimentet zënë vendin kryesor.

Veç ndjekësve, ka edhe persona të famshëm që i thurin elozhe modeles bukuroshe. Së fundmi i ka shkuar edhe ish e dashura e Neymar, Natalia Barulich.

“Perfeksion”, shkruan 29-vjeçarja amerikane, me baba kubanez dhe mama nga Kroacia. Natalia, veçse modele, ka kënduar dhe ka qenë Deejay, si dhe njihet edhe për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur Maluma.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here