Opozita proteston,Presidentja Jahjaga bënë shoping

0

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka dalë në shopping – në një nga marketet e Prishtinës, ndërkohë që në qendër të qytetit Opozita po proteston.

Fotoja është realizuar nga një qytetar dhe është postuar në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here