Obiliq, godasin këmbësoren me makinë, arrestohen dy persona

0

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Obiliq ka arrestuar dy persona pasi dyshohet se të njëjtit kanë goditur me veturën e tyre një këmbësore.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën në Obiliq, ky dy të arrestuarit nën rrethana të panjohura dyshohet se kanë goditur me veturë këmbësoren e cila është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“Viktima sipas mjekut kujdestar është pa vetëdije dhe në gjendje të rëndë shëndetësore. Viktima në QKUK-ë është identifikua nga prindi (babai) i saj. Me vendim të Prokurorit, dy  të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në qendrën e mbajtjes, për procedura të mëtejme”, thuhet në raportin e PK’së

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here