Obama nuk i shqitet Dua Lipës, e preferuara e tij edhe në verë, edhe tani

0

Dua Lipa është një nga shqiptaret më të suksesshme në botë dhe gjatë vitit 2020 ka patur mjaft arritje në karrierën e saj.

Ky i fundit ka ndarë në rrjetet sociale një listë me këngët e tij më të preferuara dhe më të dëgjuara të vitit që po lëmë pas dhe mes tyre është dhe kënga e 25-vjeçares.

Dua Lipa i “ka vjedhur zemrën” Barack Obama-s, ja për

Kujtojmë se edhe në verë Obama ka krijuar një play listë me këngë të preferuara që e kanë shoqëruar gjatë karantinës. Teksa tregoi këngët në rrjetet sociale, në mesin e tyre ishte  edhe “One day” e Duas në duet me J Balvin dhe Bad Bunny.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here