“Nxënësi” i Lah Nimanit ka një porosi për Haxhi Krasniqin dhe …(video)

0

Humbja e Haxhi Krasniqit për shumëkënd ishte edhe zhgënjim.Një video po qarkullon në rrjetet sociale me një “ish boksier” të dikurshëm,”nxënës i ish trajnerit të mirënjohur Lah Nimani”.Ky është një koment brut,i papërpunuar dhe ka karakter humori.Ndiqeni edhe ju:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here