Nusja shyhret e Shyhrete Behlulit

0

Para pak kohësh, këngëtarja jonë e madhe e muzikës popullore Shyhrete Behluli u bë vjehërr.

Ajo e martoi djalin, me një nuse të bukur, me emrin Learta, tek ato ditë edhe nuk munguan foto nga ceremonia e gëzimit të madh të postuara në rrjetin e saj social.

Natyrisht se, pas atyre fotove nuk e lënë fansat pa i shkruar përshtypjet me këtë rast dhe pa i uruar këngëtares e familjes më të lumturat e jetës,shkruan Kosovarja

Nga fotot, siç shkruajnë edhe shumë fansa të këngëtares, e lavdërojnë bukurinë e nuses duke e pyetur Shyhreten: ku e gjete këtë nuse kaq të bukur oj Shyhrete… ,por edhe duke i thënë nuses,- E lumja ti në çfarë vjehrre ke rënë…

Por, nuk mungojnë edhe komplimentet : Valla Shyhrete hiç s’po plakesh, si me pas motër nusen , etj .

/Kosovarja/

Shyhrete-Behluli1

learta j

nusja

shy 1

learta 1

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here