Nuk përmbahet Enca, foto të nxehta në Instagram

0

Ajo ka më shumë se 557 mijë ndjekës në Instagram një gjë që e pranon me krenari. Me hitin e saj “A po t’pëlqen” ajo mori klikime shumë në Youtube dhe suksesi i saj u komentua nga të gjithë. Por krahas tyre ajo nuk harroi për asnjë cast postimet dhe mbajtjen e publikuit zgjuar me cdo detaj nga jeta e saj. Aq e fiksuar ka qenë tek kjo ide sa ata që nuk e duan e kanë akuzuar se ajo i blen klikimet.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here