Nuk është braziliane, është modelja Esterina Tafili në bregdetin shqiptar

0

Nuk është ndonjë braziliane, por Esterina Tafili nga Tirana. 21 vjeçarja, e cila merret me modelizëm, po kalon për momentin pushimet. Ajo duket që e ka pikë të dobët fotografinë dhe realizimin e pozave të bukura. Bukuroshja pos promocioneve që bën dëshiron që të jetë edhe pjesë e televizionit me ndonjë projekt, por thotë se akoma nuk e ka pranuar ndonjë ofertë që do të mund ta bindtte. Për stilin e saj ajo gjithmonë i është mirënjohëse Aleksit, shokut të saj të ngushtë.

esterina10

Esterina

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here