Nuk bëjnë vetëm shqiptarët shumë fëmijë, kjo familje britanike pret fëmijën e 19-të

0

Prindërit e familjes më të madhe në Britani kanë njoftuar se janë duke e pritur fëmijën e tyre të 19-të dhe ende nuk po marrin asnjë përfitim.

Sue dhe Noel Radford festuan ditëlindjen e vajzës së tyre Hallie në qershor por tash zonja Radford nga Morcambe është shtatëzënë përsëri dhe pritet të lindë në korrik.

Familja kanë një biznes të suksesshëm. Ata drejtojnë një furrë dhe nuk kanë pranuar asnjë përfitim nga shteti.

“Jemi shumë të lumtur të ju njoftojmë se anëtari i ri i familjes tonë do të na bashkohet në korrik.”-shkruan prindërit në Facebook.

Familja jeton në një shtëpi me 10 dhoma të gjumit. Ata shpenzojnë diku rreth 300 funte në javë për ushqim./arbresh.info/

442233

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here