Nora i sjell edhe një medalje Kosovës

0

Nora Gjakova ka fituar edhe medaljen e dytë brenda pak ditësh.

Pas medaljes së artë që fitoi në “African Open Tunis”, Nora Gjakova ka shënuar edhe një sukses të radhës, kësaj here në Kubë duke fituar medaljen e bronztë.

Me këtë rast, Gjakova ka fituar edhe 120 pikë olimpike duke rrugëtuar kështu drejt dhe sigurt sigurimit të një vendi në Olimpiadën “Brazili 2016”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here