Nora Gjakova shfaqet me veshje tradicionale japoneze

0

Fituesja e medaljes së artë në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020” Nora Gjakova, është shfaqur me veshje tradicionale japoneze.

Kjo në shenjë respekti për vendin dhe për mirëpritjen që i kanë bërë ekipit të xhudos.

Po ashtu edhe një nga kryebashkiakët japonezë e kishte mbushur zyrën e tij me flamujt të Kosovës, në shenjë respekti për vendin tonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here