Noizy: Kosova, skuadra ime e preferuar, Shqipërinë se mbaj mend kur ka fituar, lojtarë fasulesh

0

Mbrëmë janë ndeshur në futboll Kosova- Malta dhe Shqipëria-Skocia.

Kosova kishte përfunduar ndeshjen me rezultat 5-0, duke arritur një fitore bindëse ndaj Maltës.

Në anën tjetër, Shqipëria-Skocia përundoi me rezultat 0-4 në favor të Skocisë, rezultat ky i papritur.

Reperi Noizy ka reaguar pas këtyre rezultateve, duke shprehur haptas përkrahjen për Kosovën.

“Kosova eshte skuadra ime e preferuar per momentin. Mezi po pres europianin & botërorin. Shqipërin se mbaj mend kur ka fitu. Lojtar fasulesh”, ka shkruar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here