Noizy dhe Enca anulojnë koncertin, nuk u lejuan të hynin në SHBA

0

Këngëtarët Noizy dhe Enca Haxhia, kanë anuluar koncertin e tyre të fundvitit në Boston. Mesa duket që të dy nuk janë lejuar që të shkelin në territorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ka qenë vetë Noizy ai që ka treguar për anulimin e koncertit të fundvitit, pasi ka pasur probleme me vizën. Gjithashtu, në të njëjtën situatë ka qenë edhe Enca. Të dy këngëtarët do të merrnin pjesë në të njëjtin koncert.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here