Një vajze në Prishtinë i është gjetur revolja

0

Një vajze në Prishtinë i është gjetur revolja, ka njoftuar Policia e Kosovës.

“Raportohet se në banesën e një femre K/Shqiptare është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë e tipit Bereta cal. 9 mm dhe 13 fishekë. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here