Një tjetër futbollist shqiptar i suksesshëm në botë, shpallet kampion i Belgjikës

0
Enis Gavazaj është shpallur kampion i Belgjikës me skuadrën e tij, Gent.
Ish-futbollisti i Prishtinës, Enis Gavazaj me skuadrën e tij, Gent ka mposhtur skuadrat tjera si Club Brugge dhe Anderlechtin e Besnik Hasit.
“Momenti më i bukur, kampion në ligën e Belgjikës”, ka shkruar Gavazaj në “Facebook”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here