Një shqiptar në F. Kosovë e godet babain e tij me vazo në kokë

0

Në Fushë Kosovë një qytetar, e ka sulmuar fizikisht babin e tij duke e goditur me një vazo në kokë me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa sulmuesi është dërguar në burg. Një qytetar i Prishtinës ndërkaq është arrestuar pasi që për shkaqe të panjohura, e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit sulmuesi është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here