Një shqiptar në Big Brother të SHBA (VIDEO)

0

Quhet Jace Agolli, dhe është shqiptari i cili është pjesë e pjesë edicionit amerikan të sivjetëm të spektaklit Big Brother.

Në SHBA, sivjet po mbahet edicioni i 17-të i Big BrotherUSA, një realit-show që gëzon shikueshmëri të lartë në këtë vend.

Djaloshi, për të cilin nuk kemi shumë informacione, përveçfaktin që e pranon që kaprejardhje shqiptare, në edhe një tatuazh të shqiponjës në shpinën e tij. /albeu.com/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here