Një shqiponjë në vendin ku u lëshua droni

0

Dy gazetarët shqiptarë, Dritan Shakohoxha dhe Alban Xhihani kanë publikuar një fotografi gjatë një vizite në Beograd.

Shakohoxha dhe kolegu i tij nga SuperSport Albania kanë postuar një fotografi, duke bërë shqiponjën dykrenore, pikërisht në vendin ku besohet se u lëshua droni në ndeshjen Serbi-Shqipëri.

“177 ditë nga nata kur flamuri më i bukur në botë krenoi gjithë shqiptarët”, shkroi Shakohoxha në profilin e tij në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here