Një serbe në Mitrovicë ankohet se shtëpinë ia dogji djali

0

Në Mitrovicë një qytetare serbe e ka denoncuar në polici rastin e djegies së shtëpisë. Sipas saj zjarrin e kishte shkaktuar qëllimisht djali i saj. Njësiti i zjarrfikësve e ka lokalizuar dhe ka fikur zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar. Djali problematik është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here