Një serb në Zubin Potok e vjedhë manastirin

0

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se pas një pune hetimore është identifikuar dhe arrestuar një qytetar serb nga Zubin Potoku i cili më 29 qershor  ka hyrë në Manastir dhe nga aty ka vjedhur 700 dinarë. Pas intervistimit me urdhër te prokurorit qytetari serb është liruar në procedurë të rregullt

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here