Një qytetar në Xërxe merr lëndime të rënda nga qentë endacak

0

RAHOVEC, 27 JANAR – Policia e Kosovës ka njoftuar sot se një ditë më parë në fshatin Xërxe të Rahovecit një qytetar është sulmuar nga një grup i qenve endacakë. Personi i përmendur sipas njoftimit ka marr lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në  Spitalin Rajonal të Gjakovës për tretman mjekësor, ku sipas mjekëve gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë. Viktima pas tretmanit mjekësorë është liruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here