Një person nga Shiroka vdes në spital, policia thotë se është vdekje e dyshimtë

0

Një person nga fshati Shirokë, i Suharekës ka vdekur në Spitalin e Prizrenit dhe Policia e Kosovës po e trajton si vdekje të dyshmitë. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet për obduksion.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here