Një maturante nga Kamenica me fustan ndryshe nga moshataret

0

Maturantja Lona Ahmeti nga Kamenica për dallim prej maturanteve tjera, ka zgjedhur që fustani i saj për mbrëmjen e maturës të jetë jo i zakonshëm. Ajo ka vendosur që ta punoj një fustan prej balonave.

18 vjeçarja tregon se reagimet e njerëzve kanë qenë prej më të ndryshmëve, por shumica e kanë pëlqyer idenë e saj.

” Njerëzit e priten çuditshëm fustanin, për shkak se nuk kishin parë kurrë një fustan te tillë, por me gjithë atë shumica janë pajtuar me idenë time dhe u ka pëlqyer” shprehet Lona

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotografitë se si është dukur kjo maturante

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here