Një i dyshuar për terrorist arrestohet në Kaçanik

0

Një të dyshuar për terrorizëm e ka arrestuar sot Policia e Kosovës në Kaçanik. Kështu ka njoftuar ajo përmes një komunikate. “Pas një pune hetimore policia ka identifikuar dhe arrestuar një të dyshuar mashkull K-Shqiptar pasi që për te njëjtin ekziston dyshimi i bazuar se ka kryer veprën penale Organizim dhe Pjesëmarrje ne grup terrorist. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje”, ka thënë Policia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here