Një grua sulmohet nga burri dhe vjehrri i saj

0

Një femër nga fshati Pavlan i Pejës ka raportuar në Policinë e Kosovës se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vjehrri i saj. Policia ka njoftuar sot se viktima ka pranuar trajtim mjekësor. Dy sulmuesit ndërkaq janë arrestuar por pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here