Një grua godet me shpullë Erion Veliajn

0

Kryebashkiaku Erion Veliaj është goditur me shpullë në zyrën e tij. Sipas informacioneve të Newsbomb, një grua e shkarkuar nga puna, ka hyrë në zyrën e tij dhe e ka goditur me shpullë, por Portali ALbeu.com nuk ka arritur ta konfirmojë këtë gjë.

Sipas versionit të parë, punonjësja e magazinës ka goditur me shkelm edhe shefen e kabinetit, e cila ka bërë menjëherë denoncimin.

Mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka ndaluar punonjësen e shkarkuar ndërsa ka shoqëruar në komisariat edhe shefen e kabinetit, për të bërë denoncimin.

Por, burime të Portalit Albeu.com nga Bashkia e Tiranës kanë mohuar që të jetë goditur kryebashkiaku Veliaj. Ata kanë konfirmuar se ka pas tension dhe sherr brenda Bashkisë por jo edhe goditje ndaj Veliajt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here