Një foto që do të mbetet në histori:pjestarë të grupit të Kumanovës para 9 majit

0

Kjo fotografi është e fundit që shihen bashkë gjashtë nga nëntë kosovarët e vrarë në Kumanovë.

kumas

Fotografia e bërë në momentet kur këta djem kaluan kufirin maqedonas, do të mbetet si kujtim i fundit për ta dhe ‘luftës’ së tyre në Kumanovë, shkruan Gazeta Express.

Fotografia është shpërndarë shumë shpejt nëpër rrjetet sociale nga të afërm të këtyre të vrarëve në konfliktin e 9 dhe 10 majit në “Lagjen e Trimave”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here