Një fëmijë në Pejë e ka kaluar natën brenda strehës së bredhit dekorues të qytetit

0

Mbrëmë në qytetin e Pejës një fëmijë i vogël e ka kaluar natën në të ftohtë.

Në disa fotografi dhe video të publikuara shihet se si një vogëlush është strehuar brenda strehës së bredhit dekorues të Vitit të Ri që është i vendosur në sheshin e këtij qytetit.

Reshjet e borës nuk janë ndalur që disa ditë në Kosovë duke i dëmtuar më së shumti personat e pastrehë, shkruan GazetaBlic.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here