Një 30 vjeçar nga Lezha inskenon hedhjen nga kati i tetë me qëllim …

0

I riu nga Lezha,Florian Matia (30) kërcënoi se do të hidhej nga një pallat 8-katësh në Tiranë nëse nuk do të ftohej të merrte pjesë në emisionin ‘Opinion’ të Blendi Fevziut. Ky i fundit, pranoi kushtin dhe ftoi të riun nga Lezha.

Floriai tha se gjithë ngjarjen e kishte bërë ‘për famë’. Tha se nuk do të hidhej nëse Blendi Fevziu do të refuzonte kërkesën e tij.

“Arsyeja se pse e bana këtë veprim është se të bëhem sa më i njohur për të gjithë shqiptarët”, tha ai në ‘Opinion’.

Po sikur të mos e pranonte kërkesën e tij Blendi Fevziu?

“Unë do të zbrisja, do të vazhdoja jetën time”, tha ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here