Nisin mospajtimet me listën e veteranëve të UÇK-së:Lutfi Haziri:”turp për këtë listë të paturpshme”

0

Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri nuk është ndarë i kënaqur me listën e veteranëve të Zonë së Karadakut, që është publikuar sot.

Publikim i plotë i Hazirit në Facebook:

Sot u bë publike lista e veteranëve të Zonës së Karadakut dhe me keqardhje dua të them se Agim Çekut duhet t’i vije turp për këtë listë të paturpshme. Në veçanti duhet të turpërohen Ahmet Isufi e Shemsi Syla, të cilët dezertuan në kohën më të rëndë për luftëtarët e lirisë. ‘Lavdi’ ju qoftë marria!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here