Nis protesta në Shkup, Gruevskit i kërkohet dorëheqja

0

Një protestë po mbahet në Shkup përpara parlamentit të Repulikës së Maqedonisë. Aty në mënyrë të qetë dhe paqësore qytetarët kërkojnë që kryeministri Nikolla Gruevski të japë dorëheqje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here