Nipi i Michael Jackson, i ka marrë Kim Kardashian virgjërinë

0

Kim Kardashian është shumë e dhënë pas famës, për këtë edhe personin që zgjodhi të kryente marrëdhënie seksuale për herë të parë e zgjodhi të famshëm.

Nipi i Michael Jackson, Tito Joe Jackson i ka marrë Kim Kardashian virgjërinë, në moshën e saj 14-vjeçare.

Ky detaj është zbuluar në librin e shkruar nga Sean Smith “KIM”, dedikuar yllit të “reality show”-t, raporton “Daily Mail”.

Nipi i Michael Jackson, ka qenë dashuria e saj e parë. Kim ishte vetëm 14 vjeçe kur ka humbur virgjërinë me të. Ajo ka treguar se nëna e saj, Kris Jenner, e ka mbështetur në atë kohë.

“Kur doja të kryeja marrëdhënie për herë të parë, isha pothuajse 15 vjeçe. Diskutova me nënën time për këtë, i thashë se do ta bëja, ose dua ta bëj dhe ajo tha po, duke u hapur me mua dhe duke u treguar e sinqertë”, ka rrëfyer Kim Kardashian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here