Ngasje deri në 244 kilometra në orë, nëpër autostradën A3

0

Javën e kaluar në Kroaci është zënë një burrë duke vozitur veturën e tij 244 kilometra në orë. Sipas mrediave kkroate ishte një burrë 35 vjeçar, qytetar  i Maqedonisë Veriore, i cili po ngiste makinën, në autostradën A3, autostradë në të cilën ndodhi aksidenti tragjik i qytetarëve të Kosovës që po vinin me autobus nga Gjermania.

“SBonline” veçon edhe vozitjen e një burri 69 vjeçar nëpër qytetin Sllavonski Brod me një shpejtësi prej 95 km / h, dhe rastin e një 58 vjeçari i cili po ngiste një makinë në Sibinj me 1.68 promil alkool në trupin e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here