Nga zjarri në Berat, dyshohet se kanë humbur jetën babë e bir

0

Dalin në dritë detaje tragjike nga zjarri që shkrumboi tri banesa në Berat, gjatë natës së kaluar.

Ndërkohë, policia dhe zjarrfikësit vijojnë kërkimet brenda banesave të djegura, ku deri më tani nuk është gjetur asnjë trup i pajetë.

Detaje tragjike nga zjarri në Berat, dyshohet se kanë humbur

Detaje tragjike nga zjarri në Berat, dyshohet se kanë humbur

Detaje tragjike nga zjarri në Berat, dyshohet se kanë humbur

Detaje tragjike nga zjarri në Berat, dyshohet se kanë humbur

Detaje tragjike nga zjarri në Berat, dyshohet se kanë humbur

Detaje tragjike nga zjarri në Berat, dyshohet se kanë humbur

Detaje tragjike nga zjarri në Berat, dyshohet se kanë humbur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here