Nga pakujdesia e mbytë këmbësorin me veturë

0

Në Gjilan është arrestuar një qytetar pasi që ai duke lëvizur me veturën “Isuzu Campo”, dyshohet se nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë se lëvizjes me kushtet e rrugës e ka goditur një këmbësor i cili nga lëndimet e rënda ka vdekur. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në burg, ndërsa trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here