Nesër Fury dhe Wilder ballë për ballë, në konferencë shtypi

0

Nesër Tyson Fury dhe Deontay Wilder vijnë ballë për ballë me njëri tjetrin për herë të parë pas 16 muajsh që nga fitorja e pastër e Tyson Fury!

Por ata nuk do të boksojnë me këtë rast. Do të mbajnë një konfcerencë shtypi.

Të dy ata kanë një histori interesante dhe të paparashikueshme kur vijnë ballë për ballë sidomos në Konferencat për shtyp.

Trilogjia mes tyre tashmë është caktuar të ndodhë, më 24 korrik në Las Vegas, SHBA.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here