Në Vushtrri tenton ta rrëmbejë femrën, i maskuar dhe i armatosur

0

Mbrëmë një femër nga Vushtrria ka raportuar në polici se derisa ishte në rrugë një person i armatosur dhe i maskuar ka tentuar ta rrëmbej. Ajo është vërejtur nga një kombi-bus i cili është ndaluar dhe e ka marrë atë. I dyshuari sipas Policisë së Kosovës është larguar në drejtim të panjohur. Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here