Në Vushtrri dy djemë dehen dhe e rrahin nënën

0

Në Vushtrri një femër shqiptare ka raportuar se dy djemtë e saj pasi që janë dehur kanë ushtuar dhunë fizike ndaj saj. Të dyshuarit janë arrestuar. Viktima së bashku me vajzën e saj tetë vjeçare është dërguar në strehimore. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here