Në Vetëvendosje e shpallin Konjufcën Hero… të ditës

0

Aktivistët e lëvizjes Vetëvendosje janë fascinuar nga shefi i Grupit parlamentar të subjektit të tyre, Glauk Konjufca. Për fjalët e tij në Kuvend ata e kanë vlerësuar Konjufcën si hero të ditës. “Njeriu i dites: Glauk Konjufca— me Arbër Zaimi dhe 2 others te N’v Terrace“, ka shkruar në Facebook një aktivist i këtij subjekti.  Aktivistët e këtij subjekti janë të njohur për thurjen e lavdeve për drejtuesit e tyre përderisa të gjithë liderët e subjekteve të tjera i i fyejnë dhe i përqeshin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here